úterý 17. června 2014

Škola v plném proudu

Tento víkend jsem s dalšími kurzistkami absolvovala praktická cvičení. A nebyla to procházka růžovou zahradou. Odevzdávaly jsme moodboardy ke zkoušce. Já vypracovávala outfit pro Sarah Jessicu Parker. Zadání bylo pro red carpet a kafe s kamarádkou... SJP mám ráda, ale popravdě nikdy jsem neviděla seriál Sex ve městě! 
Ale zjistila jsem, že vytváření moodboardu mě baví. K tomu se určitě budu vracet.
Hotovo! Uvidíme, jak to oznámkuje Alenka!
A začla obávaná praktická cvičení: 
Každá jsme si vylosovala téma a na toto téma vytvořit outfit i s doplňky pro produktovou stránku do časopisu. Moje byla letní zahradní párty.
To se mi líbilo, ale musela jsem sladit 12 až 15 produktů, vypsat zápůjční smlouvu na oblečení a doplňky, nechat si to schválit od "šéfredaktorky" a jít to s fotografem nafotit. Potom udělat popisky produktů a vše vrátit. Opravdu fuška, uf!!!
Mezitím jsme dělaly "scénky". Byla jsem klientka, která chtěla od stylistky Katky vybrat oblečení pro pracovní pohovor do banky.. Potom jsme se prohodily a ja vybírala outfit na promoci. To mě bavilo víc. Byla to legrace:)
No, ale byla jsem tak unavená, že jakmile jsem si sedla do autobusu do Liberce, tak jsem spala a spala...
Mahito čekal na zastávce a měl pro mě krásné překvapení: RUŽE = škola stojí za to! Doporučuji!
Příští víkend budou písemné zkoušky. 
Už se učím, ale držte mi pěsti, prosím.

Funny Friday Video

Tak dneska vás chci pozdravit malým videem, které jsme "natočili" 1.1.2018 Taková malá zdravice:)) A já a Mahito vám k němu ch...